نسشت بصیرت و روشنگری اصحاب رسانه به مناسبت ۹ دی برگزار شد

_%d8%af___%d8%b5_%d8%af_%d8%b0-_____%d8%af___c1

قهرمان زاده در نشست روشنگری و بصیرتی اصحاب رسانه که بمناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی در مرند برگزار گردید اصحاب رسانه را افسران جنگ نرم در حوزه رسانه عنوان کرد که آمادگی کامل جهت مقابله با تهدیدات سخت و نرم دشمن را دارند.
وی در مورد عواملی که حماسه ۹ دی را ایجاد کردند اظهار داشت: درایت و هوشمندی ولایت فقیه در برخورد با فتنه و هدایت فتنه گران عامل مهمی بود که موجب بوجود آمدن یوم الله ۹ دی شد.
فرمانده سپاه ناحیه مرند حرمت شکنی روز عاشورا و اهانت به مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) و همچنین خسارتهایی که به دولت و مردم وارد کردند را عامل مهم دیگر در ایجاد این حماسه بیان کرد.
قهرمان زاده لجاجت و خودرایی سران فتنه و بصیرت مردم را که با حضور حداکثری خود نقش فتنه گران را نقش بر آب کردند از دیگر عوامل وقوع این روز مهم عنوان کرد.
وی همچنین با بیان اینکه فتنه گران اصل نظام و اسلام را هدف قرار داده بودند به برنامه های هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در این هفته ۵۹ برنامه و نشست بصیرتی و روشنگری در مساجد و پایگاههای شهرستان برگزار میشود.
قهرمان زاده در پایان از اصحاب رسانه خواست در خصوص برنامه شهرستانی که پنج شنبه نهم دی در حسینیه امام خمینی(ره) با سخنرانی سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا و حاج آقا نعمت زاده امام جمعه مرند برگزار می شود اطلاع رسانی نموده تا مراسم گرامیداشت یوم الله نه دی با شکوه تمام برگزار شود.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...