نشست خبری فرمانده سپاه مرند به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

gahrmavzadeسرهنگ جواد قهرمانزاده فرمانده سپاه ناحیه مرند در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با اشاره به آغاز این هفته از ۳۰ آبان ماه اظهار داشت: بیش از ۱۵۵  برنامه مختلف و متنوع در این هفته توسط ناحیه، حوزه ها و پایگاه های مقاومت این شهرستان برگزار خواهد شد.

 فرمانده سپاه مرند از برگزاری یادواره شهدا با عنوان آبروی محله با هدف شناساندن شهدا به نسل جوان، برگزاری نشست روشنگری در حوزه های مقاومت ، شرکت در نمازجمعه، غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان مدافعان حرم در۵ آذر، دیدار با  خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، ویزیت رایگان بهداری سپاه برای عموم مردم ، افتتاح پایگاه مقاومت ، همایش آمرین به معروف و ناهیان از منکر را بخشی از برنامه های هفته بسیج در سال ۹۵ خبر داد.

 قهرمانزاده  ضمن اشاره به  برنامه های هفته بسیج امسال افزود: بسیج ، پژواک ندای حضرت (س)، انقلابی گری و ظلم ستیزی، انقلابی گری و پیشرفت ، کارآفرینی ، ایثار ، اقتدارجهانی ، مبارزه با فساد و اشرافی گری از عناوین روزشمار هفته بسیج است.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...