ظهور حضرت مهدی (عج) بهترین امید برای شیعیان است

۹۵۸۱۵رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۳۲۱ شهید اشراف مرند ، در جمع سبزپوشان سپاه این شهرستان ، بهترین امید برای شیعیان را ظهور حضرت قائم (عج) برشمرد و گفت : بیشترین اهداف قیام عاشورا ، با ظهور و قیام حضرت قائم (عج) محقق می شود .
به گزارش روابط عمومی سپاه مرند ؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن صادق پور ، گذشته روشن و پر افتخار ملت های مسلمان را ریشه در امامت و ولایت دانست و افزود : هویت واقعی شیعه ریشه در امامت و ولایت دارد و ما باید همیشه در این مسیر استوار و ثابت قدم باشیم .
وی در ادامه تاکید کرد : مرجعیت دینی شیعه و شهادت امام حسین (ع) بهترین ملاک و معیار برای فعال سازی و تحرک بیشتر شیعیان است و باید این فرهنگ توسعه و گسترش یابد با بتوانیم با تمامی قدرت در مقابل اسکتبار و نظام سلطه بایستیم و بهترین پشتیبان برای ملت های مظلوم جهان باشیم .
صادق پور در پایان روحیه اطاعت پذیری از رهبران دینی را یکی از مهم ترین ابزارهای تشیّع در پیشبرد اهداف خود دانست و تصریح کرد: دشمن می خواهد با این بیان که حرف های علما و رهبران، از خودشان است و حرف اسلام نیست، این ابزار بی بدیل را ناکارآمد کند در حالی مرجعیت، سرچشمه قدرت شیعه است و این قدرت روز به روز باید تقویت شود .

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...