عدم شناخت کافی از ولایت مشکل جوامع اسلامی است

dsc_01921مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مرند در گردهمایی سیاسی شورای حوزه مقاومت بسیج رمضان عدم شناخت کافی از ولایت را مشکل اصلی جوامع اسلامی عنوان کرده و حضور مردم در تمامی صحنه ها و پشتیبانی از ولی فقیه را بهترین راه برای رسیدن به عزت برشمرد .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم برزگر در این برنامه گفت : معنویت و تبعیت از ولی فقیه از بارزترین ویژگی های شهدا و بسیجیان است و ما باید در این عرصه تلاش مضاعف نماییم تا بتوانیم پایه های قدرت ملی نظام را تقویت نماییم .

برزگر در ادامه افزود : ما شاهد بودیم عدم تبعیت از ولایت سنگین ترین ضربه ها را به نظام کشور ما وارد کرده و دشمنان داخلی و خارجی را نسبت به براندازی نظام حریص تر کرده و دشمن همیشه با فکر ایجاد فاصله بین مردم و ولایت بوده و ما باید به تاسی از سید الشهداء (ع) همیشه به وظیفه انسانی و اسلامی خود عمل کنیم و نگذاریم این مملکت به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد .

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...