تسریع در انجام کارهای اداری مردم توسط مدیران شهرستان

rastgo

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند خواهان تسریع در انجام کارهای اداری مردم از سوی مدیران و کارمندان ادارات شد.

راستگو در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت :صداقت و شفافیت در کار دو اصل مهم برای مدیران ادارات محسوب می شود که تمامی مدیران و کارمندان دولت در این شهرستان با توجه به این دو اصل کارها و نامه های اداری مردم را بدون هیچ فوت وقتی و در اسرع زمان می باسیت انجام دهند که این امر باعث ایجاد اعتماد بیشتر مردم نسبت به نظام و دستگاه های اداری می شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود : مدیران و کارکنان ادارات شهرستان نباید اطلاعات اشتباه در اختیار مردم قرار دهند و موجب ایجاد شک و تردید مردم نسبت به مسئولیت پذیری و عدم کارایی کارکنان دولت شوند.

راستگو با اشاره به فرارسیدن فصل سرما خطاب به مدیران دستگاهای خدمات رسان و امداد رسان گفت : تمامی مدیران می بایست نسبت به تجهیز و تعمیر ماشین آلات خود نظارت داشته باشند تا در مواقع امداد شاهد خرابی و نقص فنی خودروهای امداد رسان به مردم نباشیم.

فرماندار شهرستان ویژه مرندبا بیان اینکه در زمینه جذب توریسم اقدامات قابل قبولی در این شهرستان بایستی انجام گیرد افزود : شهرستان مرند در سطح استان دارای پتانسیل های گردشگری فراوانی است که  در جهت ایجاد اماکن تفریحی واقامتی برای حضور تورسیم توجه شود که باید این امر به عنوان یکی از شاخصه های اقتصاد مقاومتی شهرستان با پیگیری های مدیران مربوطه و جذب اعتبارات لازم در سال جاری انجام پذیرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۲۹۸۳۰۲۴

دستگاه فوق پیشرفته «توموسنتر» در مرند به بهره برداری رسید

دستگاه ماموگرافی فوق پیشرفته دیجیتال توموسنتر(سه بعدی) در مرکز تصویربرداری حکیمان مرند به بهره برداری رسید.