کمک به رفع مشکلات مدارس باید نهادینه شود

فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان بر نهادینه شدن کمک به رفع مشکلات مدارس تاکید کرد.

 به گزارش مرندآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری مرند، معاون استاندار آذربایجانشرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش ضمن تشکر از زحمات مدیران و معلمان در امر سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن  توسط آموزش و پرورش به خوبی صورت گرفته و آموزش و پرورش در تمامی زمینه ها به خوبی عمل کرده است .

وی افزود: سرشماری عمومی نفوس و مسکن  یک مانور بزرگ در سطح کشور بود که آموزش و پرورش نقش اساسی در اجرای این مانور دارد.

فرماندار مرند در ادامه با اشاره به مشکلات لباس و سرویس مدارس بیان داشت: مشکلات سرویس و لباس مدارس باید حل شود و نباید به سال آتی موکول شود و تهیه لباس مدارس برای اولین بار در شهرستان مرند خود افتخار بزرگی است که توسط خود شهرستان این مشکل حل شد .

راستگو با اشاره به فرهنگ سازی برای مشارکت مردم گفت:  کمک به رفع مشکلات مدارس باید نهادینه شود  و در این زمینه استفاده از  ظرفیت روحانیون ، خیرین  و حتی مردم در امر رفع مشکلات مدارس در تمامی زمینه ها لازم است .

وی ضمن تشکر از زحمات خیرین در امر مدرسه سازی بیان داشت: خیرین بزرگوار در امر مدرسه سازی نهضت بزرگی را راه انداخته اند و  این نهضت باید بیشتر تقویت شود.

در ابتدای این جلسه، پیری معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان با بیان عملکرد این اداره بیان داشت: بیش از ۲ هزار نفر از فرهنگیان شهرستان در امر سرشماری نفوس و مسکن همکاری داشته اند و مجموعه آموزش و پرورش در اطلاع رسانی و  آگاه سازی برای مشارکت در این امر آمادگی کامل دارد.

پیری در ادامه با اعلام  آمادگی ۴ مدرسه برای افتتاح بیان داشت: چهار مدرسه خیر ساز  در سطح شهرستان (یامچی، زنوز، اویندین، قینر) که توسط خیرین بزرگوار احداث شده در آستانه افتتاح است که به زودی در برنامه برای بهره برداری قرار خواهد گرفت.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...