مشکلات شرکت تبریز کف با حضور کارگران رسیدگی شد

۲۰۶۱۳۹-۵۴۳در پی تجمع تعداد ۶۰ نفر از کارگران تبریز کف در محل فرمانداری ، جلسه ای با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، دادستان محترم عمومی و انقلاب ، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تعداد چهار نفر از کارگران تبریز کف به نمایندگی از کل کارگران تشکیل شد .

در این جلسه معاون استاندار آذربایجان شرقی بر اعمال مجازاتهای قانونی بر کار فرمای شرکت تبریز کف ناشی از عدم اجرای موارد مصوب و احکام صادره از سوی دادگستری جهت پرداخت حق و حقوق کارگران تاکید کرد .

راستگو در این جلسه با تاکید بر اینکه پیگیر حق و حقوق کارگران هستیم افزود: تاکنون مکاتبات و مذاکرات فراوانی در خصوص رفع مشکلات شرکت تبریز کف داشته ایم  و به جد پیگیر رفع مشکلات هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در خصوص رفع مشکل بیمه کارگران بیان داشت: مذاکرات زیادی در خصوص رفع مشکل بیمه کارگران شرکت تبریز کف داشته ایم  و مدیر کل محترم تامین اجتماعی قول مساعد  جهت حل مشکل دادند  که نیاز است نماینده کارگران از اداره تامین اجتماعی شهرستان موضوع را پیگیری نمایند .

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

gahrmavzade

نشست خبری فرمانده سپاه مرند به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

سرهنگ جواد قهرمانزاده فرمانده سپاه ناحیه مرند در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با اشاره به آغاز این هفته از ۳۰ آبان ماه اظهار داشت: بیش از ۱۵۵  برنامه مختلف و متنوع در این هفته توسط ناحیه، حوزه ها ...