مشکلات شرکت تبریز کف با حضور کارگران رسیدگی شد

۲۰۶۱۳۹-۵۴۳در پی تجمع تعداد ۶۰ نفر از کارگران تبریز کف در محل فرمانداری ، جلسه ای با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، دادستان محترم عمومی و انقلاب ، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تعداد چهار نفر از کارگران تبریز کف به نمایندگی از کل کارگران تشکیل شد .

در این جلسه معاون استاندار آذربایجان شرقی بر اعمال مجازاتهای قانونی بر کار فرمای شرکت تبریز کف ناشی از عدم اجرای موارد مصوب و احکام صادره از سوی دادگستری جهت پرداخت حق و حقوق کارگران تاکید کرد .

راستگو در این جلسه با تاکید بر اینکه پیگیر حق و حقوق کارگران هستیم افزود: تاکنون مکاتبات و مذاکرات فراوانی در خصوص رفع مشکلات شرکت تبریز کف داشته ایم  و به جد پیگیر رفع مشکلات هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در خصوص رفع مشکل بیمه کارگران بیان داشت: مذاکرات زیادی در خصوص رفع مشکل بیمه کارگران شرکت تبریز کف داشته ایم  و مدیر کل محترم تامین اجتماعی قول مساعد  جهت حل مشکل دادند  که نیاز است نماینده کارگران از اداره تامین اجتماعی شهرستان موضوع را پیگیری نمایند .

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

_____a_%d8%af____c-_____%d8%af_c-_a_____

نسشت بصیرت و روشنگری اصحاب رسانه به مناسبت ۹ دی برگزار شد

قهرمان زاده در نشست روشنگری و بصیرتی اصحاب رسانه که بمناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی در مرند برگزار گردید اصحاب رسانه را افسران جنگ نرم در حوزه رسانه عنوان کرد که آمادگی کامل جهت مقابله با تهدیدات سخت و نرم ...