حراج ارزشهای اسلامی با بی توجهی به حجاب

xsxckhvmوضعیت حجاب در کوچه پس کوچه های شهر که ویترین یک شهر اسلامی محسوب می شود وضعیت مناسبی ندارد اگر بگوییم وضعیت پوشش دختران و زنان در خیابان ها هر روز بدتر از دیروز می شود حرفی به گزاف نگفته ایم.

صحبت از چند تار موی دختران نیست ، این بار حرف از بی غیرتی و بی حیایی در ملا عام هست  که رخ می دهد و روز به روز بیشترمیشود و بدتر از همه آنکه این اتفاق در روز هایی که ماه محرم و عزای حسینی به نام هفته امر به معروف و نهی از منکر نیز نامیده شده  در سطح شهر حتی در کنار عزاداری هایی که گاها در مرکز شهر و یا محلات مختلف تجمع میکنند مشاهده میشود و بی توجهی مسئولین به گسترش  این مساله دامن میزند.

 “بدحجابی در کشور نباید دست آویزی برای غربی ها باشد که مردم ایرن را متهم به عمل نکردن به اسلام بدانند.”

 به نظر می رسد اگر امام جمعه ، فرمانده سپاه، رئیس دادگستری، دادستان ، فرمانده نیروی انتظامی و همه کسانی که دغدغه اسلام ، فرهنگ ، ارزشها و خون شهدا را دارند در این مورد سکوت کنند باید باید جوابگو باشند در پیشگاه خدا.

 این روز ها بازار داغ فروش لباس های مدلینک  در غفلت مسئولان فرهنگی در سایه کسب منافع مالی به ترویج فرهنگ بد حجابی در سطح جامعه  رواج یافته که اگر تحرکی از سوی مسئولین امر در این خصوص انجام نشود شاهد مشکلات اجتماعی در شهر خواهیم بود .

 صدها  شهید از همین کوچه پس کوچه های شهر رفتند و جان ندادند که امروز جان کندن ارزش ها و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را ببینیم!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۳۱w0mr1h

کشف و امحاء مشروبات الکلی خارجی قاچاق

مشروبات الکلی قاچاق با برندهای خارجی توسط دادگاه عمومی بخش یامچی کشف و امحاء شد.