بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستا از گروه صنعتی “عالم آرا” شهرستان مرند

img_7386

دکتر حسینی مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستا از گروه صنعتی “عالم آرا” در شهرستان مرند پس از بازدید از این گروه صنعتی در گفتگو با خبرنگاران گفت : گروه صنعتی عالم آرا جزء واحدهای تولید کننده مهم صنایع آب و فاضلاب در کشور بوده و با توجه به کمبود آب و دغدغه آینده جهان بر سر کمبود آب این گروه صنعتی توجه ویژه ای در راستای تولید لوله های آبرسانی دارد.
وی در ادامه گفت : تولید لوله های بزرگ آب در بحث ساماندهی آبهای داخلی و مرزی اهمیت زیادی دارد و با توجه به مشکلاتی که در این گروه صنعتی وجود دارد ، عزم خود را جزم کرده ایم تا مشکلات این گروه صنعتی را برطرف نماییم و با در نظر گرفتن پتانسیلهای موجود در این مجموعه شرایط برای گسترش و شکوفایی فراهم میباشد و این گسترش بدون شک به سود منطقه نیز خواهد بود.
دکتر حسینی با بیان اینکه شستا برخلاف برخی فضاسازی ها هرگز یک شرکت زیان ده نبوده و نیست گفت : امکان دارد برخی شرکتهای زیر محموعه شستا زیان ده باشند که این هم ناشی از سیاستهای دولتها می باشد.

وی ادامه داد : ۶۳ نفر در حال حاضر در دو شیفت در این گروه صنعتی مشغول به کار می باشند که با کلنگ زنی و راه اندازی خط جدید زمینه برای اشتغال ۲۴ نفر دیگر فراهم خواهد شد. هدف اصلی عالم آرا تولید می باشد و بدون شک با افزایش تولید شاهد اشتغال بیشتر جوانان منطقه خواهیم بود و لازم به ذکر است که تولیدات عالم آرا قادر خواهد بود نیازهای پروژه انتقال آب ارس را تامین نماید..

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

gahrmavzade

نشست خبری فرمانده سپاه مرند به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

سرهنگ جواد قهرمانزاده فرمانده سپاه ناحیه مرند در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با اشاره به آغاز این هفته از ۳۰ آبان ماه اظهار داشت: بیش از ۱۵۵  برنامه مختلف و متنوع در این هفته توسط ناحیه، حوزه ها ...