بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستا از گروه صنعتی “عالم آرا” شهرستان مرند

img_7386

دکتر حسینی مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستا از گروه صنعتی “عالم آرا” در شهرستان مرند پس از بازدید از این گروه صنعتی در گفتگو با خبرنگاران گفت : گروه صنعتی عالم آرا جزء واحدهای تولید کننده مهم صنایع آب و فاضلاب در کشور بوده و با توجه به کمبود آب و دغدغه آینده جهان بر سر کمبود آب این گروه صنعتی توجه ویژه ای در راستای تولید لوله های آبرسانی دارد.
وی در ادامه گفت : تولید لوله های بزرگ آب در بحث ساماندهی آبهای داخلی و مرزی اهمیت زیادی دارد و با توجه به مشکلاتی که در این گروه صنعتی وجود دارد ، عزم خود را جزم کرده ایم تا مشکلات این گروه صنعتی را برطرف نماییم و با در نظر گرفتن پتانسیلهای موجود در این مجموعه شرایط برای گسترش و شکوفایی فراهم میباشد و این گسترش بدون شک به سود منطقه نیز خواهد بود.
دکتر حسینی با بیان اینکه شستا برخلاف برخی فضاسازی ها هرگز یک شرکت زیان ده نبوده و نیست گفت : امکان دارد برخی شرکتهای زیر محموعه شستا زیان ده باشند که این هم ناشی از سیاستهای دولتها می باشد.

وی ادامه داد : ۶۳ نفر در حال حاضر در دو شیفت در این گروه صنعتی مشغول به کار می باشند که با کلنگ زنی و راه اندازی خط جدید زمینه برای اشتغال ۲۴ نفر دیگر فراهم خواهد شد. هدف اصلی عالم آرا تولید می باشد و بدون شک با افزایش تولید شاهد اشتغال بیشتر جوانان منطقه خواهیم بود و لازم به ذکر است که تولیدات عالم آرا قادر خواهد بود نیازهای پروژه انتقال آب ارس را تامین نماید..

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

srom

تولید واکسن های روغنی چندگانه در موسسه رازی شعبه مرند

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ضمن موافقت با تولید واکسن های روغنی چندگانه در شعبه شهرستان مرند، اعلام داشت : واکسن های طیور موسسه رازی با کیفیتی بهتر تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. ...