سلامتی نظام جمهوری اسلامی وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است

emamjomeامام جمعه مرند درنشست خبری که با اصحاب رسانه مرند روز یکشنبه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد ضمن تسلیت تاسوعا و عاشواری حسینی ، قیام ابا عبدالله عنصر اصلی برای امر به معروف و نهی از منکر بیان کردند و افزودند به همین مناسبت اولین هفته ماه محرم به نام هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است.

نعمت زاده امر به معروف و نهی از منکر را دو قانون خدایی بیان کردند و فرمودند آمرین به معروف و ناهیان از منکر نمایندگان خدا و رسول خدا روی زمین هستند و در توصیف ارزشی این عمل به شهادت امام حسین (ع) اشاره کردند که با دادن خون در این راه ارزش بالای این امر را به عالمین نشان داد .

 وی با بیان اینکه همه واجبات و معروفات زیبا با امر به معروف و نهی از منکر زنده میماند، بزرگترین منکر جامعه بشری را آمریکا و رژیم های مستکبر و بزرگترین معروف را نظام مقدس جمهوری اسلامی نام بردندو از اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی خواستند پیامهای مهم و کلیدی امر به معروف و نهی از منکر را به مردم برسانند چرا که بقا  و سلامتی نظام جمهوری اسلامی وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است و چشم پوشی از این عمل باعث میشود تا برخی مشکلات که در جامعه گاها شاهدش هستیم رواج یابد.

 رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر مرند حاج آقا نعمت زاده بزرگترین معروف حال حاضر را توجه به جبهه مقاومت نام بردند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...