درخشش هنرمند مرندی در جشنواره خوشنویسی مشق عشق

mashg-eshgبا حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر نفرات برتر جشنواره خوشنویسی مشق عشق معرفی شدند.

در این آیین  در رشته ی نستعلیق؛ “شهریار روزی طلب” از مرند به عنوان نفر اول، “تیمور خدابخش” به عنوان نفر دوم،  و “ابراهیم نظری” به عنوان نفر سوم معرفی شدند و همچنین از “حمید نصیرپور”، “حسین نصیرپور”، “شهرام فرشباف”، “عارف نصیرپور” و “میر علیرضا حسینی” با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

در رشته ی شکسته نستعلیق نیز “امیر دانش مراغه ای” به عنوان نفر اول و ” یونس آتش بار” به عنوان نفر سوم معرفی شدند و هیات داوران  کسی را حائز رتبه دوم ندانستند.

همچنین در این رشته از “حبیب نصیرپور”، “امین هیهاتی آذر”، “علی نجمی”، “داود رسولی فر” و “اصغر مغفرت” با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است “میرحسین زنوزی”، “میرحیدر موسوی”، “محمدعلی فرزبود” و “محمدرضا اقتدارزاده” دواری دومین  جشنواره خوشنویسی “مشق عشق” را بر عهده داشتند.

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب خلق آثار فاخر خوشنویسی با محوریت ایثار و شهادت و شهدای مدافع حرم و به خصوص شهید حاج سیدرضا مراثی در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

 همچنین خلق آثار خوشنویسی فاخر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی هرچه بیشتر جامعه هنری و آحاد مردم با ادبیات حماسی ایران اسلامی و گرامی داشت خوشنویسان مطرح استان و همچنین معرفی خوشنویسان مستعد جوان و نوجوان استان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره بود.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...