کم رنگ کردن نام و یاد شهدا خیانت بزرگی در حق شهداست

۲۱۰شهداء بعنوان ستارگان آسمان درخشان حرکت اسلام از۱۴۰۰سال پیش تا کنون به مصداق چراغ هایی برای روشنگری وهدایت جامعه به شمار می آیند . این موضوع در حماسه دفاع مقدس نیز متجلی گشته و در این دوران سرنوشت ساز توانستند موجب ضمانت انقلاب گردند . اینان کسانی بودند که امام بر بازوانشان بوسه و به وجودشان افتخار می کرد.

 بدون شک از مهم ترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس می تواند حفظ نظام اسلامیمان باشد که با از خود گذشتگی شهدا به دست آمده است در این میان  ترویج روحیه ایثار وشهادت بعنوان یکی از شاخص های این دستاورد بشمار می آید که هم چنان اهمیت وجایگاه ویژه خود را برای همیشه حفظ خواهد کرد .

 آیا حق شهدای دیار ما در این حد است که کمرنگ جلوه کنند ؟!

 باید بدانیم که بزرگترین هدیه خدابه بندگان دادن جان به انسانها است که شهدا آن برای سربلندی ما هدیه دادند، ولی ماچه گامی برای معرفی آن بزرگواران برداشته ایم  ؟؟؟؟؟

 شهداشرمنده ایم…….

 دشمن در تلاش برای فراموشی یاد شهدا از اذهان است،

شهدا قدرت بزرگ جمهوری اسلامی هستند که دشمنان برای کمرنگ کردن آن در تلاشند، لذا ما نیز باید درست مقابل آنان برآییم و با برجسته کردن نام شهدا یاد و خاطره آنان را برای همیشه برجسته سازیم.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

۵۵۴۵_۳۱۸

میلاد حضرت محمد(ص) مبارکباد

تا نام تو برده می‏شود، چراغ‏های صلوات، در جان لحظه‏ ها فروزان می‏شوند. تا فضیلتی از تو گفته می‏شود، دل‏ها از بوی گل محمدی زنده می‏شوند. یاد نویدبخش تو، درب‏های صبح را به رویِ ما می‏گشاید. قرآن تو، نزدیک‏ترین راه ...