مرند رتبه سوم المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان آذربایجان شرقی را کسب کرد

p 7492برترین های المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان آذربایجان شرقی معرفی شدند

چهارمین دوره المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان استان آذربایجان شرقی(ساندا بانوان) با حضور معاون امور ورزش بانوان استان عصر جمعه در چاراویماق برگزار شد.

مسابقات انتخابی با شرکت ۸۳ نفر بانوی ووشوکار از شهرستان های تبریز، شبستر، مرند، چارایماق و مراغه و تیم های الف و ب جوانان و بزرگسالان در چاراویماق برگزار شد.

در نتایج تیمی تیم تبریز با ۵ طلا ، ۶ نقره و ۴ برنز اول شد و تیم شبستر با ۵ طلا ، ۲ نقره .و ۲ برنز دوم و تمرند با ۱ طلاا ، ۱قره و ۳ برنز سوم شد.

در بخش انفرادی رقابتها : در وزن ۴۸ مهدیه جدی از شبستر ، در وزن ۵۲ فاطمه اولاد حسینی از شبستر ، در وزن ۵۶ مرضیه چوپانی از مرند ، در وزن ۶۰ مهتاب رحیم زاده از تبریز ، در وزن ۴۸ آذر حاج اوغلی از شبستر ، در وزن ۵۲ معصومه عبدلی از تبریز ، در وزن ۵۶ فاطمه دنیاخواه از شبستر ، در وزن ۶۰ زهره اولاد حسینی از شبستر ، در وزن  ۶۵ رقیه بیگ زاده از تبریز ، در وزن ۷۰ وحیده فرساد از تبریز و در وزن ۷۵ فرشته خلیق از تبریز قهرمان شدند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

Check Also

varzesh

مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول مدارس مرند برگزار شد

مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول برگزار گردید و تیم هاى برتر این مسابقات معرفى شدند. تیم آیت اله سعیدى به مربیگرى آقاى دین پژوه و سرپرستى آقاى دیندار و تیم شهید فهمیده به مربیگرى آقاى کریمى و سرپرستى آقاى رسول ...