حوادث

تصادف تریلی با نیسان ۴ کشته و زخمی برجای گذاشت

۴z0l8gpuاین سانحه رانندگی ساعت ۱۵:۵۶عصر امروز دوشنبه ۱۰ ابان به مرکز اورژانس مرند اطلاع داده شد.

وحید شادی نیا درادامه گفت پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان اعزامی اورژانس مصدومین توسط آمبولانس های پایگاههای مرند وکشکسرای به بیمارستان کوه کمری مرند انتقال یافت.

وی افزود راننده ۳۰ساله نیسان براثرشدت جراحات وارده در دم جان باخته بود.

سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی یادآورشد هیجانات تماشاگران تصادف امر امدادرسانی را مختل میکند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

واژگونی پیکان در راه روستایی مرند ۲ نفر را راهی بیمارستان کرد

photo_2016-10-21_01-08-36

سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: واژگونی پیکان در راه روستایی عیش آباد قدیم شهرستان مرند دو مصدوم را راهی بیمارستان کرد.

وحید شادی‌نیا اظهار داشت: این سانحه ساعت ۱۵:۴۲ روز پنجشنبه به مرکز اورژانس مرند اطلاع داده شد و سریعا نزدیک‌ترین آمبولانس از پایگاه دو مرند به محل اعزام و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان اعزامی مصدومان به بیمارستان کوه کمری مرند انتقال یافتند.

وی یادآور شد: استفاده از کمربند ایمنی در حوادث رانندگی به ویژه در واژگونی خودروها باعث کاهش چشمگیر صدمات وارده می‌شود.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

واژگونی پراید در جاده مرند کشکسرای فوت دوتن را رقم زد.

۶۶۴۵۰۸۵۵_۶۹۹۶۳۴۹۱eefbcسرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت:این حادثه ترافیکی ساعت ۱۸:۳۸مورخه هفدهم مهرماه ۹۵ به مرکز دیسپچ اورژانس مرند اطلاع داده شد بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاههای کشکسرای ومرند به محل حادثه اعزام شدند.

وحید شادی نیا درادامه گفت: باتوجه به شدت جراحات وارده هر دو مصدوم فوت نموده بودند و تلاش تکنسینهای اورژانس واحیا قلبی ریوی مثمر ثمر واقع نشد.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

تصادف اتوبوس تهران – مرند با ۸ زخمی

۶۶۴۵۰۸۵۵_۶۹۹۶۳۴۹۱eefbc

ساعت یک بامداد پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس با ٢٣ نفر سرنشین از مبدا تهران به مقصد مرند در حرکت بود که در محور قزوین-زنجان کیلومتر ٢۴ با یک دستگاه کامیون بنز برخورد کرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: علت این تصادف، عدم توجه راننده اتوبوس به جلو بوده است.

رحمانی تصریح کرد: خوشبختانه این تصادف کشته ای بر جای نگذاشته است اما منجر به مجروح شدن ٨ نفر شد که ٣ نفر از آنها بستری شدند و ۵ نفر هم سرپایی درمان شدند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

انفجار گاز در منزل مسکونی حادثه ساز شد

۶۵

ظهر امروز چهارشنبه وقوع انفجاری در یک منزل مسکونی در محله راه جواش مرند  به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که تیم فوریتی ایستگاه آتش نشانی این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

در این حادثه که ساعت ۱۵ اتفاق افتاده بود ، انفجاز گاز در منزل مسکونی موجب سوختگی شدید یک زن وخسارت مالی شده و مصدوم به بیمارستان منتقل گردید

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

اتصال برق لباسشویی،جان زن ۴۷ ساله را گرفت

barg-grftgeحبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: ظهر امروز جمعه دوازدهم شهریور ساعت ۱۲:۵۰ گزارش یک مورد برق گرفتگی به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان مرند انجام شد.

وی ادامه داد: با اعلام این گزارش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پایگاه کشکسرای به‌محل حادثه اعزام و از مرگ خانم ۴۷ ساله‌ای که در حین کار کردن با دستگاه لباسشویی دچار برق گرفتگی شده بود.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در تماس به اورژانس ۱۱۵ خونسردی خود رو حفظ کنید تا بتوانید ضمن اعلام حادثه روی داده، آدرس دقیق محل را بازگو کنید.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

مرگ راننده در اثر واژگونی کامیون در میدان تره‌بار مرند

photo_2016-08-25_04-11-10مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی از واژگونی مرگبار یک کامیون در میدان تره بار مرند خبر داد.

حبیب حسینقلی زاده در این‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز یک دستگاه کامیون در حوالی میدان میوه و تربار شهر مرند در حال حرکت بود که از مسیر خود منحرف شده و واژگون شد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه عوامل اورژانس به محل اعزام شدند، گفت:‌ تکنیسین‌های اعزامی اورژانس پس از حضور در محل علائم حیاتی راننده ۵۰ ساله را چک کرده و  متوجه شدند که این فرد به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌ است.
به گفته مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی، علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

واژگونی ال نود, بالگرد اورژانس رو دوباره به پرواز درآورد

۴۷۵۸۶۹۴_۴۰۴رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ال نود در جاده مرند-خوی, مصدومیت شدید ۴ تن رو بدنبال داشت که بالگرد اورژانس هوائی بمحل اعزام شد

دکتر روزبه رجائی گفت: عصر امروز شنبه مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ساعت ۱۷:۱۵ واژگونی خودرو سواری ال نود در جاده مرند-خوی , بعد از پاسگاه قرخلار به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان مرند گزارش شد.

وی ادامه داد: اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان مرند, سه دستگاه آمبولانس پایگاههای مرند , کشکسرای و قرخلار را بمحل حادثه اعزام کرد و تکنسینهای اعزامی با توجه به وخامت حال مصدومین, بالگرد اورژانس هوائی را بمحل خواستند.
دکتر رجائی ادامه داد: مصدومین حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی, توسط بالگرد اورژانس هوائی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شدند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

تلاش تکنسینهای اورژانس برای نجات خلبان پاراگلایدر

۹۶۱۹۸۳۳۴۰۲۴رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بدنبال سقوط یک فروند پاراگلایدر در ارتفاعات کشکسرای شهرستان مرند و مصدومیت مهره های کمری خلبان پاراگلایدر, اورژانس هوائی بمحل اعزام شد
دکتر رجائی گفت: ساعت ۱۴:۳۰ امروز جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ اعلام حادثه ای به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان مرند انجام شد و خبر از سقوط یک دستگاه پاراگلایدر در ارتفاعات کشکسرای داده و مصدومیت خلبان ۴۱ ساله را خبر دادند.
وی ادامه داد: با اعزام پایگاه فوریتهای پزشکی کشکسرای بمحل حادثه, و با توجه به عدم امکان تردد آمبولانس در این ارتفاعات, تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ با تجهیزات خود را به بالین مصدوم رسانده و اقدامات اولیه را انجام داده و درخواست بالگرد اورژانس هوائی را میکنند.
دکتر رجائی ادامه داد: بالگرد اورژانس هوائی بمحل اعزام و مصدوم را با اقدامات درمانی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال دادند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

واژگونی خودرو در مرند ۲ کشته و مجروح به دنبال داشت

hadseمسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی از واژگونی خودرو سواری پیکان خبر داد که مرگ یک مرد را به دنبال داشت.

حبیب حسینقلی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: صبح امروز جمعه در شهرستان مرند، راه روستائی زنوز- داران داش، واژگونی خودرو سواری پیکان، مرگ یک نفر و مصدومیت یک نفر دیگر را به همراه داشت .

 وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت  ۶:۳۰ به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان مرند، پایگاه اورژانس ۱۱۵ زنوز به محل حادثه اعزام شد و تکنسینهای اعزامی مرگ یک مرد حدودا ۴۷ ساله را در محل تایید و یک مصدوم حادثه را که به شدت دچار حادثه شده بود پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان مرند انتقال دادند .

 حسینقلی زاده گفت: کمربند ایمنی عامل اصلی نگه دارنده در حوادث ترافیکی از برخورد و صدمه نقاط حیاتی بدن، یعنی سر و سینه است و در واژگونی های خودرو با بستن کمربند ایمنی این صدمات کاهش می یابد.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote