ورزشی

مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول مدارس مرند برگزار شد

varzesh

مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول برگزار گردید و تیم هاى برتر این مسابقات معرفى شدند.

تیم آیت اله سعیدى به مربیگرى آقاى دین پژوه و سرپرستى آقاى دیندار و تیم شهید فهمیده به مربیگرى آقاى کریمى و سرپرستى آقاى رسول محمدى و تیم نمونه فجر به مربیگرى آقاى جبرعیل زاده مقامهاى اول تا سوم را کسب کردند و تیم آیت اله سعیدى بعنوان نماینده شهرستان مرند به مسابقات استان را یافت.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

مسابقات تنیس روی میز دختران مقطع متوسطه اول مدارس مرند برگزارشد

varzesh-2

مسابقات تنیس روی میز دختران مقطع متوسطه اول  مدارس مرند  در دو رده انفرادی و تیمی برگزار  و نتایج زیر حاصل گردید.

دربخش تیمی مدرسه دین ودانش به مربیگری خانم ابراهیمی مقام اول ,نمونه کوثر به مربیگری خانم خدیجه محمدی مقام دوم,فرزانگان به مربیگری خانم مرضیه موسوی مقام سوم  ودررده انفرادی اینازاندالشگر ,مهدیه کنگری ومینابابایی هرسه ازدین ودانش مقامهای اول تاسوم راکسب کردند .

 

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

کسب مقام قهرمانی وزنه برداری توسط دانش آموز مرندی

varzesh

یوسف عبدلی دانش آموز سوم تجربی از دبیرستان شهید سیدزاده قهرمان دسته ۵۰ کیلوگرم نوجوانان ایران شد.و برگ زرین دیگری بر افتخارات ورزشی شهرستان مرند افزوده شد.
نوجوان وزنه بردار شهرستان مرند آقای یوسف عبدلی در مسابقات قهرمانی کشور که در شهر مراغه برگزا شد به مربیگری آقایان علیرضا دکتر زاده و سجاد منافی موفق به در یافت سه نشان ارزشمند طلا  شدند

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

درخشش دانش آموزان مرندی در مسابقات کاراته کشوری

photo_2016-09-27_21-21-30

دانش آموزان مرندی در مسابقات کاراته کشوری به میزبانی انزلی ،به مربی گری سرکارخانم رمضانی موفق به کسب، دومدال طلا،دونقره، و یک برنز شدند.
شایان ذکر است در رشته کومیته فاطمه زهرا نعلبندی و ندا پیرعلیلو مدال طلا،نگین پیرعلیلو مدال نقره وهمچنین در رشته کاتا نگین پیرعلیلو مدال نقره و ندا پیر علیلو مدال برنز این مسابقات را کسب نمودند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

راهیابی ورزشکار مرندی به اردوی تیم ملی

۷۷۷۷

آقای امیررضا سیفی ازمرند درمسابقات قهرمانی کونگ فو کشور وانتخابی تیم ملی باکسب مدال برنزبه اردوی تیم ملی راه پیدا کرد

مربی تیم استان آ،شرقی استادقارداش زاده بودند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

مقام نخست مسابقات انتخابی دارت، به خواهران بسیجی مرند رسید

۲۰۱۶۰۳۱۶۸۱۱۹۵تیم دارت بسیج خواهران سپاه مرند با شرکت در مسابقات انتخابی بسیج آذربایجان شرقی که به میزبانی سپاه عاشورا برگزار شده بود، توانست مقام نخست این مسابقات را کسب کند.
این مسابقات با حضور تیم هایی از نواحی تابعه سپاه عاشورا در سالن شهید پور شریفی برگزار شد و تیم های مرند، سپاه عاشورا و میانه توانستند به ترتیب مقام های نخست تا سوم این مسابقات را کسب کنند.

در پایان این مسابقات ورزشکاران بسیجی، آهو هادی و هانیه علی محمدی از ناحیه مرند توانستند به مسابقات کشوری راه یابند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

اعزام تیم دوچرخه سواری گروه سحر مرند به علم کوه کلاردشت مازندران

photo_2016-09-01_22-43-14بدرقه تیم دوچرخه سواری گروه کوهنوردی سحر با حضور معاونت اداره ورزش و جوانان ، ریئس هیات کوهنوردی مرند ، اعضای محترم گروه کوه نوری سحر و خانواده تیم دوچرخه سواری ساعت ۷:۳۰ از مقابل اداره ورزش و جوانان مرند با شعار (نوع دوستی و همبستگی و اخلاق مداری) انجام و ساعت ۸ صبح از پلیس راه مرند به علم کوه کلاردشت مازندران اعزام شد.

این اقدام در جهت رساندن شعار نوع دوستی و همبسگی و اخلاق مداری طی مسیر با رکاب زنی دوچرخه از شهرهای مختلف تا مقصد مشخص شده به هموطنان در شهرهای مختلف انجام میپذیرد

گروه کوهنوردی سحر به صورت آماتور در سال ۱۳۵۸ تشکیل و زیر نظر هیئت کوهنوردی استان آذربایجان شرقی فعالیت خود را آغاز نمود و به شکل رسمی و حرفه ای با مجوز رسمی از طرف فدراسیون کوهنوردی ایران تا به امروز ادامه فعالیت داشته و دارد.

علم کوه نام کوهی با ارتفاع ۴٨۵٠ متر است که در منطقهٔ تخت سلیمان استان مازندران واقع شده است. قلّهٔ علم کوه پس از دماوند دومین قلهٔ مرتفع ایران به شمار می رود.
منطقه تخت سلیمان به سبب برخورداری از قابلیت های مناسب کوهنوردی نظیر قله های مرتفع متعدد و یخچالها و دیواره های صعب العبور و چشم اندازهای بی نظیر، هر ساله پذیرای هزاران کوهنورد و صخره نورد از سراسر کشور و سایر نقاط جهان می باشد.
بیشتر شهرت علم کوه به خاطر دیواره ایست که در دامنهٔ شمالی آن واقع است و دارای فنّی ترین و سخت ترین مسیرهای سنگ نوردی و دیواره نوردی در ایران است.
علم کوه در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر کلاردشت استان مازندران قرار گرفته است.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

مرند رتبه سوم المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان آذربایجان شرقی را کسب کرد

p 7492برترین های المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان آذربایجان شرقی معرفی شدند

چهارمین دوره المپیاد ورزشی انتخابی ووشو بانوان استان آذربایجان شرقی(ساندا بانوان) با حضور معاون امور ورزش بانوان استان عصر جمعه در چاراویماق برگزار شد.

مسابقات انتخابی با شرکت ۸۳ نفر بانوی ووشوکار از شهرستان های تبریز، شبستر، مرند، چارایماق و مراغه و تیم های الف و ب جوانان و بزرگسالان در چاراویماق برگزار شد.

در نتایج تیمی تیم تبریز با ۵ طلا ، ۶ نقره و ۴ برنز اول شد و تیم شبستر با ۵ طلا ، ۲ نقره .و ۲ برنز دوم و تمرند با ۱ طلاا ، ۱قره و ۳ برنز سوم شد.

در بخش انفرادی رقابتها : در وزن ۴۸ مهدیه جدی از شبستر ، در وزن ۵۲ فاطمه اولاد حسینی از شبستر ، در وزن ۵۶ مرضیه چوپانی از مرند ، در وزن ۶۰ مهتاب رحیم زاده از تبریز ، در وزن ۴۸ آذر حاج اوغلی از شبستر ، در وزن ۵۲ معصومه عبدلی از تبریز ، در وزن ۵۶ فاطمه دنیاخواه از شبستر ، در وزن ۶۰ زهره اولاد حسینی از شبستر ، در وزن  ۶۵ رقیه بیگ زاده از تبریز ، در وزن ۷۰ وحیده فرساد از تبریز و در وزن ۷۵ فرشته خلیق از تبریز قهرمان شدند.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote

دانش آموزان دختر کاراته کار مرند،در مسابقات آسیایی افتخار آفریدند.

۰۱۲ بنا بر این گزارش، ملینا حمدی وسپیده پوررحمان از مدرسه دین و دانش مرند به ترتیب در رشته های کاتا و کومیته مقام های دوم و سوم را در مسابقات آسیایی به میزبانی استان اردبیل به خود اختصاص دادند.

 گفتنی است این تیم  به مربیگری رمضانی  همکار مدرسه غیرانتفایی صفا  در این مسابقات شرکت کرده بود که موفق به دریافت لوح تقدیرو کاپ این مسابقات شد.

 مسابقات کاراته قهرمانی آسیا SKI (دومین دوره جام اردبیل) ۲۰ لغایت ۲۵ مرداد ماه ۹۵ در گروه دختران و پسران در استان اردبیل برگزار شد.

TelegramWhatsAppTwitterEvernote